Pārlekt uz galveno saturu

Izmēģinājuma datubāzes Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē LBTU tīklā un ārpus LBTU tīkla ar universitātes IS kontu.


  Business Source Ultimate datubāzes izmēģinājums EBSCO datubāžu platformā līdz 2024. gada 30. aprīlim

  Business Source Ultimate piedāvā recenzētus pilna teksta žurnālus un citus resursus, kas sniedz informāciju par tendencēm biznesā, kā arī rosina diskusijas par nākotnes attīstību un izmaiņām biznesa pasaulē.
  Saturā ietilpst: 3400+ pilna teksta žurnāli un 2000+ recenzēti žurnāli, 1400+ pilna teksta recenzēti žurnāli bez embargo, 1100+ pilna teksta žurnāli, kuri ir indeksēti Web of Science vai Scopus datubāzēs.
  Priekšmeti: grāmatvedība, administrēšana, banku darbība, ekonomika, finanses, cilvēkresursi, vadība, mārketings.

  Izmēģinājuma datubāze pieejama:

  Datubāzes žurnālu saraksts - https://www.ebsco.com/m/ee/Marketing/titleLists/bsu-journals.htm

  ---------------------

  EBSCO palīgmateriāli angļu valodā (LibGuides) (Videos and Tutorials) http://ebsco.libguides.com/home


  De Gruyter and UPL (Publisher Partner) eBooks datubāzes izmēģinājums līdz 2024. gada 30. aprīlim

  De Gruyter akadēmiskā izdevniecība katru gadu izdod vairāk nekā 1500 e-grāmatu un 16000 žurnālu rakstu 29 nozarēs angļu un vācu valodā. Tas ietver vairāk nekā 200 e-grāmatas un 6000 rakstu atvērtā piekļuvē.

  Izmēģinājuma datubāze pieejama:

  De Gruyter palīgmateriāli angļu valodāhttps://www.degruyter.com/publishing/about-us/faqs


  Sociology Source Ultimate datubāzes izmēģinājums EBSCO datubāžu platformā līdz 2024. gada 11. jūnijam

  Sociology Source Ultimate ir plašākā datubāze socioloģijā. Datubāzē apkopoti žurnāli, grāmatas, monogrāfijas, konferenču rakstu krājumi un citi avoti. Kolekcijā Sociology Source Ultimate iekļauti vairāk nekā 1050 publicētu žurnālu pilnie teksti, no kuriem 1000 pilna teksta žurnāli ir recenzēti un vairāk nekā 600 pilna teksta žurnāli ir indeksēti Web of Science un Scopus datubāzēs. Datubāzes saturs aptver dažādas socioloģijas un ar to saistīto jomu disciplīnas, t.i.: demogrāfiju, etniskās un rasu studijas, sociālo darbu, sociāli kulturālo antropoloģiju, politisko socioloģiju, reliģiju, sociālo attīstību, sociālo psiholoģiju, vielu lietošana un citas atkarības, krimināltiesības u.c.

  Izmēģinājuma datubāze pieejama:


  Environment Complete izmēģinājums EBSCO datubāžu platformā līdz 2024. gada 11. jūnijam

  Environment Complete ir datubāze vides zinātnēs. Datubāzē ietver šādas jomas: lauksaimniecība, ekosistēmas, ekoloģija, enerģētika, atjaunojamie energoresursi, dabas resursi, ūdenssaimniecība, ģeogrāfija, vides piesārņojums un atkritumu apsaimniekošana, vides aizsardzības tehnoloģijas, tiesības, valsts politika, sociālā ietekme, pilsētas plānošana u.c. Datubāzē ir pieejami vairāk nekā 3,6 miljoni bibliogrāfisko ierakstu no starptautiskiem žurnāliem. Datubāzē ir iekļauti vairāk nekā 200 monogrāfiju un vairāk nekā 1000 zinātnisko žurnālu pilnie teksti.

  Izmēģinājuma datubāze pieejama:


  Konsultācijas par informācijas meklēšanutelefons(+371) 63005695, vestule biblioteka@lbtu.lv, vestule bibliogr@lbtu.lv