Pārlekt uz galveno saturu

Izmēģinājuma datubāzes

EBSCO Business Source Ultimate datubāzes izmēģinājums Latvijas Lauksaimniecības universitātē līdz 2019. gada 16. decembrim LLU tīklā un ārpus LLU tīkla ar LLU IS kontu.

EBSCO Business Source Ultimate (ieiet ar LLU IS lietotājkontu) datubāzes izmēģinājums līdz 2019. gada 16. decembrim.

 

Business Source Ultimate ir aktuāla uzņēmējdarbības datubāze, kurā ir tūkstošiem resursu grāmatvedības, banku, mārketinga, finanšu, ekonomikas, cilvēkresursu, vadības un daudzās citās jomās.

Business Source Ultimate piedāvā piekļuvi 3500 recenzētiem pilna teksta žurnāliem un citiem resursiem, kas sniedz vēsturisku un aktuālu informāciju par tendencēm un nākotnes norisēm biznesa pasaulē. No tiem 1100 pilna teksta žurnāli ir indeksēti Web of Science vai Scopus datubāzēs.

Izmēģinājuma datubāze pieejama EBSCO datubāzu interfeisā:


EBSCO Regional Business News (ieiet ar LLU IS lietotājkontu) datubāzes izmēģinājums līdz 2019. gada 16. decembrim. LLU tīklā un ārpus LLU tīkla ar LLU IS kontu. EBSCO Regional Business News (ieiet ar LLU IS lietotājkontu) datubāzes izmēģinājums līdz 2019. gada 16. decembrim.

 

Regional Business News piedāvā pilna teksta reģionālas biznesa publikācijas no ASV un Kanādas provincēm. Lietotāji var meklēt informāciju laikrakstos, žurnālos un citos ziņu resursos. 

Izmēģinājuma datubāze pieejama EBSCO datubāzu interfeisā:


Konsultācijas par informācijas meklēšanu – Uzziņu Informācijas centrā (255. telpa) un Bibliogrāfiskās informācijas nodaļā (258. telpa)
telefons (+371) 63005695, vestule bibliogr@llu.lv.